Koalice STAN, HOPB a TOP 09 v krajském zastupitelstvu

Kandidátka

1. Jiří Švec
starosta
Lišov
(životopis)
2. Josef Knot
místostarosta
Písek
(životopis)
3. Ivo Moravec
zastupitel
České Budějovice
(životopis)
4. Tomáš Bouzek
advokát, vysokoškolský učitel
České Budějovice
(životopis)
5. Pavel Klíma
ředitel školy
Malšice
(životopis)
6. Jan Samohýl
vysokoškolský učitel, krajský zastupitel
Hrdějovice
(životopis)
7. Jan Kubeš
zástupce ředitele střední školy, hudebník
České Budějovice
(životopis)
8. Václav Vostradovský
starosta
Kvilda
(životopis)
9. Tomáš Chovanec
projektový manažer
České Budějovice
(životopis)
10. Martin Gregora
primář
Strakonice
(životopis)
11. Jaroslava Martanová
starostka
Vimperk
12. Jaroslava Šporclová
podnikatelka, zastupitelka
České Budějovice
13. Martin Lobík
radní, živnostník
Český Krumlov
14. Jaroslav Havel
starosta
Pištín
15. Hynek Látal
vysokoškolský učitel
České Budějovice
16. Martin Rosocha
středoškolský učitel
Třeboň
17. Karel Hájek
ředitel gymnázia
Týn nad Vltavou
18. Lenka Horejsková
vedoucí infocentra ve Veselí nad Luž.
Tábor
19. Vladimír Dvořák
policista
Holubov
20. Lubomír Šrámek
tajemník městského úřadu v Táboře
Milevsko
21. Bohumil Petrášek
krajský zastupitel, městský radní
Vimperk
22. Jiří Šesták
senátor, vysokoškolský učitel
České Budějovice
23. David Žák
spisovatel, učitel
Prachatice
24. Jiří Rod
starosta
Sedlice
25. František Vácha
děkan, poslanec
České Budějovice
26. Zdeněk Bezecný
vysokoškolský učitel, poslanec
České Budějovice
27. Pavel Ševčík
starosta
Dolní Třebonín
28. Václav Fál
podnikatel
České Budějovice
29. Petra Trambová
architektka, městská radní
Písek
30. Vlasta Kalinová
vedoucí školní jídelny
Husinec
31. Martin Slaba
ředitel Muzea lesnictví, myslivosti a rybářství Ohrada
České Budějovice
32. Václav Matějů
místostarosta
Veselí nad Lužnicí
33. Karel Ochozka
ředitel Základní umělecké školy
Borovany
34. Veronika Přibylová
ekonomka
České Budějovice
35. Štěpán Ondřich
ředitel Kulturního střediska města
Bechyně
36. Lubomír Vejdovec
ekonom, krajský zastupitel
Srubec
37. Jan Koudelka
podnikatel, pedagog
Zliv
38. Mirko Jakovljevič
lékař
Hluboká nad Vltavou
39. Lenka Malá
starostka
Srubec
40. Martin Hadrbolec
obchodní ředitel, zastupitel
Kovářov
41. Miloš Buřič
vysokoškolský učitel
Vacov
42. Antonie Šaldová
ředitelka holdingu
České Budějovice
43. Pavel Šafr
emeritní ředitel Jihočeského muzea
Kamenný Újezd
44. Vojtěch Duba
zastupitel, analytik
Jindřichův Hradec
45. Ivana Zelenková
starostka
Čejetice
46. Jan Zeman
starosta
Boršov
47. Rudolf Tyll
lékař, městský radní
Písek
48. Milan Zálešák
starosta
Vyšší Brod
49. Dagmar Martinovská
studentka
České Budějovice
50. Tomáš Novák
projektant
Český Krumlov
51. Pavla Vaňková
vedoucí odboru vnitřních věcí
Lišov
52. Vladimír Skotnica
strojvedoucí
Kardašova Řečice
53. Michal Drnec
zástupce ředitele gymnázia, zastupitel
Písek
54. Jiří Fencl
podnikatel
Libníč
55. Petra Šebestíková
controlling, zastupitelka
České Budějovice