Koalice STAN, HOPB a TOP 09 v krajském zastupitelstvu

Představujeme naše kandidáty: TOMÁŠ BOUZEK

JUDr. Tomáš Bouzek, advokát, zastupitel města České Budějovice, VŠ pedagog, 41 let

04_bouzekNarodil se 24. července 1975. Je ženatý a má jedno dítě. Absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a Vysokou školu ekonomickou v Praze.

Od roku 1999 vykonával právní praxi v Českých Budějovicích jako advokátní koncipient, v roce 2002 složil státní rigorózní zkoušku na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a začal působit jako samostatný advokát.

Vedle činnosti v oblasti advokacie přednáší na vysoké škole, nejdříve na Jihočeské univerzitě, v současnosti na Vysoké škole evropských a regionálních studií v Českých Budějovicích.

Mezi jeho záliby patří sport a turistika. Poznává přitom nejrůznější místa v Čechách i za hranicemi, obzvláště Šumava je místem, kde si vždy odpočine a načerpá nové síly. Zajímá se o historii a snaží se získané poznatky spojovat právě s cestováním. Ve volném čase se odreaguje na koncertě nebo na představeních Jihočeského divadla. Rád čte beletrii i historická pojednání.

V říjnu 2009 se stal členem TOP 09. V současnosti je krajským předsedou a působí i jako předseda celostátní expertní komise TOP 09 pro justici a spravedlnost.